Freya Cat Spring Show 2011

26.03.2011 10:29

V sobotu jsme se vydali na naší první výstavu.Nelinka to zvládala opravdu výborně. Skoro celou výstavu prospinkala a házela ve výstavní kleci takové spící polohy, že návštěvníci nechápali. S první výstavou přišlo také spousty informací, které jsme do té doby netušili, člověk se prostě stále učí :-).

Tak a teď k samotnému vystavování. Trošku jsme se obávali jestli to Nelinka zvládne, ale nakonec to bylo naprosto bez problémů. Nelinku posuzovala paní Němcová, která nám v závěru nadělila ocenení ex.1 CAC s krásným posudkem. Podle paní posuzovatlky je Nelča dobře stavěná, hlavu má dosud ve vývoji, drobnější. Uši maličko větší, ale jelikož se pořád ještě vyvíjí tak se prý srovná. Srst polodlouhá a krásně počátečně zbarvená, jelikož se ragdoll kočičky vybarvují celý život, naše Nelinka má prý dobře "našlápnuto" :-). Ocas- dobrá délka i osrstění. Celkově v dobré kondici. Samozřejmě musíme zlepšit vystavování, no ale na poprvé to celkem ušlo.

Z celé výstavy máme opravdu velkou radost i přes některá překvapení, která nás ten den občas i vyvedla z míry. Moc se těšíme na další výstavu, která jak doufáme bude brzy :-).