Naše kočky

Helimadoe Dolcemente, CZ

Datum narození:    9. 3. 2010
Barva:    Modře želvovinová / Blue cream colorpoint
EMS kod:    RAG g
Zdraví:    FeLV, FIV – negativní
                  HCM a PKD - N/N
                  Krevní skupina A
Výstavní úspěchy:    CHAMPION

 

Tahle krásně zbarvená princezna je naše první ragdoll kočička. Nelinka je něžná, miloučká a nejraději ze všeho má samozřejmě mazlení u televize :-). Narodila se v chovatelské stanici DOLCEMENTE*CZ v Karviné. Rodičemi jsou Esprit Dolcemente a Dolce Gabbana of Carpathia. Nelinka získala na své první výstavě krásný posudek a nádherné umístění. Po zdravotní stránce je naprosto v pořádku a nikdy neměla žádné problémy. Je to číča s obrovským šarmem, má  nádherné zbarvení, a jelikož se ragdollové zbarvují a dobarvují celý život, nepochybuji o tom, že poroste do krásy...

 

 

Butterfly Oristar, CZ - kastrovaná

Datum narození: 21.4.2012
Barva: Černá s odznaky / Seal colorpoint
EMS kod: RAG n
Zdraví: FeLV, FIV - negativní

Krevní skupina A

Výstavní úspěchy:

 

Butterfly je z našeho druhého vrhu ze spojení Helimadoe Dolcemente a Kendy Eminus. Zbarvením je celý tatínek. Je to taková tvrdohlavá holčička a velká mámina závislačka :-) Toto zbavrení jsme si přáli hned na začátku, když jsme Ragdoll kočičku hledali a tak když se nám tato krásná slečna narodila, neváhali jsme moc dlouho. Přesto, že je hodně svá a její místo bývá především na špičce škrabadla i ona se nechá zlákat na pomazlení a dobré papání. Zatím nebyla na žádné výstavě, ale rozhodně se na nějakou chystáme a doufáme, že si naše Butty přiveze také pěkné ocenění jako její rodiče. Zdravotní stav naší seal kočičky je v naprostém pořádku a to je to na čem si zakládáme.

 

Sheeta Pragdolls, CZ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum narození: 13.5.2015
Barva: modrá mitted s kresbou
EMS kod: RAG a 04 21
Zdraví: FeLV, FIV - neg.

           HCM, PKD - N/N

           Krevní sk. A

 
Sheeta je vysněná kočička z CHS Pragdolls na kterou jsme čekali opravdu dlouho. Je to nádherná kočička s naprosto okouzlujícíma modrýma očima a neskonale krásným zbarvením. Možná to zní až moc, ale ona taková opravduje. Je to stále ještě takové střeštidlo, ale je hrozně moc milá, ráda se mazlí a miluje návštěvy. Je to taková vtíravka vtíravá a dokud jí nepohladíte, nedá vám pokoj - prostě Ragdoll :-) .